pohľad z výšky na chatu u financa

Chata “U Financa“ sa nachádza v malebnom kraji na hranici s Poľskom v dedinke Malý Lipník . Je vzdialená 20 km od  Starej Ľubovne na konci obce Malý Lipník. Tiché prostredie s prekrásnou prírodou tvorí ideálne podmienky na oddych, šport a iné aktivity. Chata ma vlastné parkovisko, dva tenisové kurty a lyžiarsky vlek. Vhodná je na lyžiarske zájazdy pre školy, turistické pobyty pre rodiny s deťmi ale aj pre skupiny priateľov hľadajúcich možnosť trávenia voľného času.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

  review rating 5  Idealne miejsce na odpoczynek i obiad w trakcie spływu Popradem. Ponadto dobre słowackie piwko z beczki. Polecam

  thumb Konrad Szwed
  11/10/2019

  review rating 5  Przyjemne miejsce na odpoczynek na trasie rowerowej aquavelo Muszyna Piwniczna nad Popradem po Słowackiej stronie . Oferują kilka dań , oraz noclegi , jest kort tenisowy , a zima 300-400 metrowy wyciąg .

  thumb Krzysztof Stasiowski
  9/18/2019

  review rating 5  Rewelacyjne, klimatyczne i stylowe miejsce. Spokojne, zaciszne z dala od miejskiego gwaru, przy chacie całkiem duży stok narciarski z wyciągiem. Właściciel niesamowicie miły i uprzejmy człowiek. Spędziliśmy tu kilka dni na nartach i z całą pewnością będziemy tu wracać czy to latem czy zimą! Szczerze polecam!

  thumb Mateo Spirydonow
  1/12/2019