pohľad z výšky na chatu u financa

Chata “U Financa“ sa nachádza v malebnom kraji na hranici s Poľskom v dedinke Malý Lipník . Je vzdialená 20 km od  Starej Ľubovne na konci obce Malý Lipník. Tiché prostredie s prekrásnou prírodou tvorí ideálne podmienky na oddych, šport a iné aktivity. Chata ma vlastné parkovisko, dva tenisové kurty a lyžiarsky vlek. Vhodná je na lyžiarske zájazdy pre školy, turistické pobyty pre rodiny s deťmi ale aj pre skupiny priateľov hľadajúcich možnosť trávenia voľného času.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

  review rating 5  Rewelacyjne, klimatyczne i stylowe miejsce. Spokojne, zaciszne z dala od miejskiego gwaru, przy chacie całkiem duży stok narciarski z wyciągiem. Właściciel niesamowicie miły i uprzejmy człowiek. Spędziliśmy tu kilka dni na nartach i z całą pewnością będziemy tu wracać czy to latem czy zimą! Szczerze polecam!

  thumb Mateo Spirydonow
  1/12/2019

  review rating 4  Ideálne prostredie pre šport a zábavu. Lyžiarsky vlek v blízkosti chaty . Ubytovanie celkom fajn, odporúčam. Personál bol veľmi priateľský a ochotný. Majitel vám poradí a pomôže vo všetkom. Je tu aj spoločenská miestnosť. Ak hľadáte miesto pre oddych, šport a zábavu s priateľmi a rodinou, určite odporúčam.

  thumb Mark 001
  1/17/2019

  review rating 5  Best camping place in the area.

  thumb Jan Jezik
  8/06/2018